Rekreační středisko Vaverkův mlýn vám může nabídnout široké možnosti ubytování.

Budova Vaverkova mlýna

V nově zrekonstruované budově Vaverkova mlýna nabízíme našim hostům ubytování v 2 až 5-ti lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou jednoduše, ale účelně zařízeny. Ubytování je vhodné i pro vozíčkáře (výtah).

budova-vm-nahled

Chaty Vaverkova mlýna

Pro hosty, kteří preferují své soukromí, máme k dispozici 4 velké, nově zrekonstruované chaty. V každé chatě naleznete předsíň, obytnou místnost s kuchyňským koutem a kamny na tuhá paliva, dvě ložnice a sociální zařízení. Celková kapacita každé chaty je 5 lůžek.

chaty-vm-nahled

Pokud vám nestačí ubytovací kapacita RS Vaverkův mlýn, je možné využít také ubytování v sousedním RS Hálův mlýn.

Hambálky Hálova mlýna

V patře budovy RS Hálův mlýn se nachází tzv. Hambálky, které nabízí ubytování ve 2–3 lůžkových pokojích. Vlastní sociální zařízení se nachází na každém pokoji.

hambalka-hm-nahled

Na posedu Hálova mlýna

V nové multifunkční budově, ve které se v patře nachází 8 dvoulůžkových nebo třílůžkových apartmánů s vlastním sociálním zařízením. V přízemí nové multifunkční budovy naleznete kromě hezkého posezení i kuchyňku vybavenou ledničkou, varnými deskami, rychlovarnými konvicemi, mikrovlnou troubou, pračkou a kuchyňským dřezem s teplou vodou, kterou mohou využívat všichni hosté Hálova mlýna včetně hostů ubytovaných ve stanech a karavanech, stejně jako prostorné společné sociální zařízení, z nichž jedno je upraveno pro vozíčkáře.

posed-hm-nahled

Chatky Hálova mlýna

Ubytování v 10-ti chatkách (sociální zařízení společné v přízemí nové multifunkční budovy). Chatky jsou 3–4 lůžkové, nově zrekonstruované a mají upravený bezbariérový přístup. Parkování je možné přímo u chatky.

chatky-hm-nahled

Karavany a stany

Pro hosty, kteří preferují ubytovaní ve vlastních karavanech, je vyhrazen prostor na travnaté ploše za budovou RS Hálův mlýn s možností připojení k el. přípojce. Ubytování ve vlastních stanech je možné na travnaté ploše za požární nádrží.

stany-hm-nahled

Pro bližší informace týkající se ubytování nás prosím neváhejte kontaktovat.